Pirmas » CE+T AGIL UPS - modulinės struktūros NMŠ

CE+T AGIL UPS - modulinės struktūros NMŠ

 

Kur nėra DC infrastruktūros arba jos galingumai yra pilnai išnaudoti, arba rezervinės AC galios poreikis yra pakankamai didelis, NMŠ (nepertraukiamos maitinimo šaltinis) yra geriausias prendimas užtikrinant kintamos srovės (AC) vartotojų maitinimo užtikrinimą.

 

 

AGIL yra modulinės struktūros 20kVA galingumo inverteris-įkroviklis (modulinis NMŠ). AGIL moduliai turi "hot swap / hot plug-in" funkciją, todėl gali būti saugiai išimami ar įdiegiami į veikiančias NMŠ sistemas be jų stabdymo ir jokių papildomų procedūrų.

 

CE+T Power AGIL tipo modulinės struktūros NMŠ suteikia jums aukštą efektyvumą, patikimumą, galingumo praplėtimo galimybes, akumuliatorių baterijų ilgaamžiškumo užtikrinimą ir daugelį kitų privalumų; tuo pačiu išvengiant daugelio standartinių NMŠ trūkumų, tokių kaip dideli aptarnavimo kaštai, trumpas baterijos tarnavimo amžius ir k.t.

 

Modulinė AGIL struktūra leidžia suprojektuoti NMŠ sistemas tiksliai pagal specifinius užsakovo reikalavimus ir poreikius, numatant ir galimą galios praplėtimo galimybę. Taip pat siūlomi 3 standartizuoti sprendimai - 19" montavimo spintose įrengtos NMŠ sistemos, tenkinančios rezervinės AC galios poreikius nuo 20kVA iki 640kVA:

 

 

  • Agil 60 - idealus sprendimas, jei numatomas rezervinės AC galios poreikis niekada neviršys 60kVA.
  • Agil 160 - iki 160kVA rezervinis AC galingumas vos vienoje 19" spintoje!
  • Agil 640 - mažiausias "galios-plote" santykis iki 640kVA NMŠ sistemose.

 

 

Išsamesnę informaciją mielai suteiksime susisiekus su mumis:

Mob. tel.: 8 616 93636

info@secbaltic.com

 

Lietuvių

Kontaktai

UAB "SEC Baltic"

Vilniaus g. 31, 01402 Vilnius

Telefonas: +370 52 100441

Faksas: +370 52 100200

El. p.: info [eta] secbaltic.com